KONST / Litografier / Färglitografi 13714249

nr 1371 4249

Harald Lindberg

(1901-1976), Sverige

Färglitografi, Bogserbåt Stockholm, PT. Signerad, daterad -76. Motivet: 18x33 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 11 januari 2021
kl 20:39:55

4/1 15:36:00 1      150 kr
5/1 12:48:53 2      Vinnande bud

Harald Lindberg

Läs mer om Harald Lindberg