KONST / Litografier / Färglitografi 13714249
nr 1371 4249
Harald Lindberg
(1901-1976), Sverige
Färglitografi, Bogserbåt Stockholm, PT. Signerad, daterad -76. Motivet: 18x33 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 11 januari 2021
kl 20:39:55
4/1 15:36:00
150 kr
5/1 12:48:53
Harald Lindberg
Läs mer om Harald Lindberg